Uwaga! Od kwietnia 2018 nastąpiła zmiana rachunku bankowego. Prosimy o wpisywanie danych do przelewu zgodnych z wystawioną fakturą. Dziękujemy.

Szanowny Kliencie,
1. Przypominamy o obowiązku wpisywania rzeczywistych wymiarów i wagi nadawanych przesyłek, oraz o nadawanie poprzez system jedynie paczek standardowych. System e-paczka.pl podaje cenę za przesyłkę po przeliczeniu jej gabarytów. Paczki są mierzone i ważone w sortowni przez przewoźnika, w razie wykrycia niezgodności wymiarów rzeczywistych z podanymi w zamówieniu, zostaną Państwo obciążeni dodatkową opłatą wynikającą z tej różnicy.
2. Podczas zamawiania kuriera InPost po odbiór paczki, przypominamy o obowiązku wydruku listu przewozowego wygenerowanego przez e-paczka.pl

O firmie

e-paczka to serwis internetowy, ułatwiający Klientom biznesowym i prywatnym nadanie paczek przy minimalnym zaangażowaniu ich czasu.

www.e-paczka.pl - wypełniając prosty interaktywny list przewozowy, w łatwy i szybki sposób niedrogo nadasz paczkę, zamawiając kuriera w dowolne miejsce w Polsce. W tym miejscu, dzięki E-paczka.pl oszczędzasz swój cenny czas i pieniądze.

Nie wychodząc z domu realizujesz dowolne wysyłki, które wcześniej nadawałeś osobiście transportując i przenosząc paczki do punktu wysyłek.

e-paczka.pl oszczędza Twój czas i pieniądze, dzięki przemyślanym rozwiązaniom:

e-paczka.pl, czyli nowoczesne, bezpieczne i niedrogie nadawanie przesyłek przez Internet, jest rozwiązaniem dla wymagających, idących z duchem czasu klientów. Zapewniamy usługę w bezkompromisowym wydaniu: bez kolejek, bez korków, bez biurokracji, bez noszenia paczek i zawsze na preferencyjnych warunkach.

Rozumiemy, że czas to pieniądz, więc błyskawicznie dostarczamy przesyłki i jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Z nami nie tracisz czasu i energii na to, co ktoś powinien zrobić za Ciebie.

Dysponujemy flotą setek kurierów z wielu firm w całej Polsce, aby rzetelnie i z poświęceniem wypełniać powierzone nam przez Ciebie zadanie. Możesz czuć się bezpiecznie.

Każdy jest inny, więc klientów traktujemy indywidualnie, dopasowujemy ofertę i usługi na miarę potrzeb i oczekiwań danego konsumenta. Jesteś dla nas wyjątkowy.

e-paczka.pl wywodzi się z firmy kurierskiej istniejącej już od 2001 roku. Doświadczenie i praktyka zdobyta na przestrzeni lat pozwoliła nam stworzyć serwis, który usprawni proces spedycyjny i ograniczy zaangażowanie i czas klienta. Tym samym spełniamy wszystkie wymogi, których oczekuje od nas wymagający, współczesny klient.

DZIAŁAMY W CAŁEJ POLSCE

MOŻLIWOŚĆ INTEGRACJI Z ALLEGRO

DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

WYSYŁASZ DUŻO?
ZAPYTAJ O OFERTĘ SPECJALNĄ